International Festival Jazz Dance Open (Since 2004)

Pozvání přijali | The invitation has been accepted
Workshops  ●  Pořadí | Ranking

 

POZVÁNÍ PŘIJALI...
THE INVITATION HAS BEEN ACCEPTED BY...

The International Festival Jazz Dance Open 2017

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS £ NJACHAS AFRICAN / AFRICA
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
DANCELINE STUDIO / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
SERGEY SHMYKOV - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
PAPIS NYASS - Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
OLGA SERGEYEVA - Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN - Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2017“

The International Festival Jazz Dance Open 2016

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
SAINT PETERSBURG CONTEMPORARY DANCE THEATRE / RUSSIA
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
DANCE GROUP BEATSLIDERS / HOLAND
DANCE GROUP LEFAMM / HOLAND
BIJOU CAMARA L GUINEE TOUMBOUI / AFRICA
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
MARINA ZAPESOCKAYA, VALENTINA VAMBOLT - Pedagog Workshops / RUSSIA
TERU OGAWA - Pedagog Workshops / JAPAN
EVA TOMKOVÁ - Výstava, kresby / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Fotografie / CZECH REPUBLIC
OLGA SERGEYEVA - Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN - Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2016“

The International Festival Jazz Dance Open 2015

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
ALAN £ BECKY DANCE GROUP / HONG KONG
LA P EN V Innovative Dance Platform / HONG KONG
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
JAZZinŁÓDŹ / POLAND
PAVLA TENGLOVÁ-RAISOVÁ - Zpěv / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA
TERUKA OGAWA - Pedagog Workshops / JAPAN
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2015“

The International Festival Jazz Dance Open 2014

CHINA HUBEI YOUTH ART TROUPE / CHINA
DANSVÄXTHUSET SKELLEFTEÅ / SWEDEN
NJACHAS AFRICAN / AFRICA
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Helena Machová / CR
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
DANCE COMPANY BADULA / SLOVAKIA
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS - Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA
YAO XIAO MING - Pedagog Workshops / CHINA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2014“

The International Festival Jazz Dance Open 2013

POPBALET COMPANY / CZECH REPUBLIC
LA P EN V Innovative Dance Platform / HONG KONG
DANCE COMPANY LÈFAMM / HOLAND
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA - Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS ENSEMBLE / AFRICA
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
Mgr. art. MARCELA CHVÁTALOVÁ - Módní přehlídka / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER - Zpěv / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS - Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA
CHONG CHAN PO - Pedagog Workshops / HONG KONG
EVELIEN TER MAAT - Pedagog Workshops / HOLAND
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2013“

The International Festival Jazz Dance Open 2012

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
NJACHAS PAPIS NYASS / AFRICA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
PĚVECKÝ SBOR „ČTYŘLÍSTEK“ / CZECH REPUBLIC
POP BALET / CZECH REPUBLIC
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
Mgr. art. MARCELA TEJNECKÁ - Módní přehlídka / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER - Zpěv / CZECH REPUBLIC
MAJKA PISKOŘOVÁ-VESELÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS - Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2012“

The International Festival Jazz Dance Open 2011

NDIACHAS PAPIS NYASS / AFRICA
TANEČNÍ CENTRUM - BALET PRAHA JUNIOR / CZECH REPUBLIC
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ KLUB CHVALETICE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO ALMA / SLOVAKIA
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
IRIS BALLET - DANCE STUDIO / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ STUDIO EMOTION / CZECH REPUBLIC
POP BALET / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MONIKA JARÁ - Prodejní výstava keramiky / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER - Zpěv, DAVID BACH - Housle / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
ROMANA MEIROVÁ-LAMPARTOVÁ - Pedagog Workshops / SLOVAKIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2011“

The International Festival Jazz Dance Open 2010

TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MAXIMVS / CZECH REPUBLIC
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
NDIACHAS AFRICAN / AFRICA
TANEČNÍ STUDIO EMOTION / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO ALMA / SLOVAKIA
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
DAVID STRNAD - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2010“

The International Festival Jazz Dance Open 2009

TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS A MAMA AFRICA / AFRICA
TANEČNÍ CENTRUM - BALET PRAHA JUNIOR / CZECH REPUBLIC
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
POP BALET / CZECH REPUBLIC
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MAXIMVS / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
DAVID STRNAD - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
ANDREY MAMAEV - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2009“

The International Festival Jazz Dance Open 2008

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ ŠKOLA ROZMARÝN / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO HONZY POKUSILA / CZECH REPUBLIC
SCRAP MUSIC / CZECH REPUBLIC
30th COFFEÈ / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ŠTĚPÁN MACH - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
DAVID ANDRŠ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2008“

The International Festival Jazz Dance Open 2007

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TRIALOG DANCE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
IRENA HOLOMKOVÁ a MIROSLAV PILNÝ - Accordion Duo / CZECH REPUBLIC
RENÉ HÖNIG - Zobcová flétna / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER - Zpěv / CZECH REPUBLIC
30th COFFEÈ / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2007“

The International Festival Jazz Dance Open 2006

KIELECKI TEATR TAǸCA / POLAND
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
DOMINIK TŮMA - Bubny / CZECH REPUBLIC
30th COFFEÈ / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
GRZEGORZ PAǸTAK - Pedagog Workshops / POLAND
VALERIY TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
LENKA HEJNOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2006“

The International Festival Jazz Dance Open 2005
ZMĚNA NÁZVU FESTIVALU | A CHANGE IN THE TITLE OF THE FESTIVAL

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ KLUB CHVALETICE / CZECH REPUBLIC
FIDGETY FEET / CZECH REPUBLIC
BT STUDIO / CZECH REPUBLIC
HPM DANCE STUDIO / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MARTIN KOLOVRATNÍK - Moderátor festivalu / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
LENKA HEJNOVÁ - Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
IGOR KRAGLIK - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2005“

The European Festival Jazz Dance 2004

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
ACHO / SLOVAKIA
DANCE COMPANY LÈFAMM / HOLAND
FIDGETY FEET / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR - Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
JAN PTÁČEK - Moderátor festivalu / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN - Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BRITT HEIJNE - Pedagog Workshops / HOLAND
IGOR ŠABLA - Pedagog Workshops / SLOVAKIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2004“


 

Workshops:

Workshops 2017

HELENA MACHOVÁ (CR) - JAZZ CHOREOGRAPHY
BORIS TERESHKIN (RUSSIA, SIBERIA) - URBO JAZZ
SERGEY SHMYKOV (RUSSIA, SIBERIA) - JAZZ FUNK
PAPIS NYASS (AFRICA, GAMBIA) - RHYTHM DANCE THERAPY

Workshops 2016

Sara Elmanti, Holland, Afro Dance
Teru Ogava, Japan, Japanese Traditional Dance
Boris Tereshkin, Russia, Siberia, Urbo Jazz
Andrey Mamaev, Russia, Siberia, Broadway Jazz
Marina Zapesockaya, Russia, Drama Acting in Dance Performance
Valentina Vambolt, Russia, Drama Acting in Dance Performance

Workshops 2015

HELENA MACHOVÁ /CZECH REPUBLIC/ PROFESIONÁL, ZAKLADATEL A ŘEDITEL FESTIVALU, PEDAGOG, CHOREOGRAF – JAZZ DANCE
BORIS TERESHKIN /SIBERIA, RUSSIA/ PROFESIONÁL MISTR SVĚTA, CHOREOGRAF, BUBENÍK, ZPĚVÁK – URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV /SIBERIA, RUSSIA/ PROFESIONÁL, MISTR SVĚTA, CHOREOGRAF, BUBENÍK – BROADWAY JAZZ
TERUKA OGAWA /JAPAN/ PROFESIONÁL, TANEČNICE, PEDAGOG, CHOREOGRAF – JAPANESE TRADITIONAL DANCE

Workshops 2014

HELENA MACHOVÁ /CR/ JAZZ DANCE
PAPIS NYASS /GAMBIA, AFRICA/ AFRICAN DANCE THERAPY No.3
BORIS TERESHKIN /SIBERIA, RUSSIA/ URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV /SIBERIA, RUSSIA/ BROADWAY JAZZ

Workshops 2013

HELENA MACHOVÁ /CR/ JAZZ VARIATIONS
PAPIS NYASS /GAMBIA, AFRICA/ AFRICAN DANCE THERAPY No.2
BORIS TERESHKIN /SIBERIA, RUSSIA/ URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV /SIBERIA, RUSSIA/ FREE STYLE JAZZ
CHONG CHAN PO /HONG KONG/ FANS IN CHINESE DANCE / VĚJÍŘE V ČÍNSKÉM TANCI
EVELIEN TER MAAT /HOLLAND/ MODERN AND JAZZ DANCE

Workshops 2012

MAJKA PISKOŘOVÁ–VESELÁ /ČR/ CONTEMPORARY JAZZ DANCE
BORIS TERESHKIN /RU/ URBO JAZZ
ANDREY MAMAYEW /RU/ LYRICAL JAZZ
PAPIS NYASS /GAMBIA/ AFRICAN DANCE THERAPY
HELENA MACHOVÁ /ČR/ JAZZ CHOREOGRAPHY

Workshops 2011

Romana Meirová-Lampartová /SK/ FLOORWORK
Boris Tereshkin /RU/ URBO AND FUNCKY JAZZ
Andrey Mamayew /RU/ NEW DANCE CLUB TECHNIQUE
Helena Machová /ČR/ JAZZ CHOREOGRAPHY

Workshops 2010

David Strnad /ČR/ LIMON TECHNIQUE
David Strnad /ČR/ JAZZ DANCE
Boris Tereshkin /RU/ URBOJAZZ
Andrey Mamayev /RU/ BROADWAY STYLE
Helena Machová /ČR/ MARTHA GRAHAM TECHNIQUE

  ●  fotografie Workshops 2010

Workshops 2009

David Strnad /ČR/  LIMON
David Strnad /ČR/ HORTON
Helena Machová /ČR/ JAZZ CHOREOGRAPHY
Andrey Mamayev /RU/ FUNKY
Boris Tereshkin /RU/ URBO JAZZ

  ●  Fotografie Workshops 2009

Workshops 2008

HELENA MACHOVÁ /ČR/ JAZZ VARIATIONS
VALERIY TERESHKIN /RU/ BOB FOSSE TECHNIQUE
BORIS TERESHKIN /RU/ FUNCKY JAZZ
ŠTĚPÁN MACH /ČR/ JAZZ DANCE TECHNIQUE, JAZZ CHOREOGRAPHY, DANCE WELLNESS
DAVID ANDRŠ /ČR/ SCRAP MUSIC / bubnování na odpady sběrných dvorů...


 

Pořadí | Ranking:

Rok | Year 2017

Cena Poroty | Jury Prize

   1. TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE (CR) „Matka“ | “The Mother“
   2. DANCELINE STUDIO (CR) „Smolaři“ | “Unlucky Fellows“
   3. TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE )CR) „Kyrie Eleisson“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

   JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Prosím!“ | “Please!“
   Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Čestné uznání | Honourable Mention

   TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ (CR) „Synkopy“ | “The Syncopes“

Cena diváků | Audience Award

   1. DANCELINE STUDIO (CR)  „Smolaři“ | “Unlucky Fellows“
   2. TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE (CR) „Matka“ | “The Mother“
   3. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Prosím!“ | “Please!“
   Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Rok | Year 2016

Cena Poroty | Jury Prize

   1. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Ticho“ | “The Silence“
       Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)
   2. DANCE GROUP LÈFAMM (HOLAND) „Láska je slepá“ | “Love Is Blind“
   3. SAINT PETERSBURG CONTEMPORARY DANCE THEATRE (RUSSIA) „Jediný“ | “The One“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

   ZMĚNA NÁZVU | A CHANGE IN THE TITLE
   HLAVNÍ CENA POROTY FESTIVALU
   GRAND PRIX OF THE JURY OF THE FESTIVAL
   JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Pojďme se poklonit“ | “Come, Let Us Worship“
          Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Čestné uznání | Honourable Mention

   TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ (CR) „Obejmi mne“ | “Hug Me“

Cena diváků | Audience Award

   1. SAINT PETERSBURG CONTEMPORARY DANCE THEATRE (RUSSIA) „Jediný“ | “The One“
   2. DANCE GROUP BEATSLIDERS (HOLAND) „Osobně“ | “Personaly“
   3. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Pojďme se poklonit“ | “Come, Let Us Worship“
       Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Rok | Year 2015

V roce 2010, 2011, 2012 JAZZ BALLET VALERY /RUSSIA/ nesoutěžila. Až v roce 2013, 2014 a 2015, v choreografiích HELENY MACHOVÉ /CZECH REPUBLIC/.
In 2010, 2011, 2012, JAZZ BALLET VALERY /RUSSIA/ performed out of competition. In 2013, 2014, and 2015, they compete with dance projects, choreographed by HELENA MACHOVA /CZECH REPUBLIC/.

Cena Poroty | Jury Prize

  1. LA P EN V Innovative Dance Platform /HONG KONG/ “Illusions In The Rain“ | „Vidiny v dešti“
  2. JAZZinŁÓDŹ /POLAND/ “Jazz Is Danced“ | „Jazz je tančen“
  3. JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA /CZECH REPUBLIC/ “Stay High“ | „Zůstaň vysoko“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

  ZMĚNA NÁZVU | A CHANGE IN THE TITLE
  Hlavní cena poroty festivalu | Grand Prix Of Jury Of The Festival
  JAZZ BALLET VALERY /RUSSIA/ Choreography: HELENA MACHOVA /CZECH REPUBLIC/
          „Sólo pro 6“ | “The Solo For 6“

Cena diváků | Audience Award

  1. JAZZinŁÓDŹ /POLAND/ “Jazz Is Danced“ | „Jazz je tančen“
  2. LA P EN V Innovative Dance Platform /HONG KONG/ “Illusions In The Rain“ | „Vidiny v dešti“
  3. JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA /CZECH REPUBLIC/ “Stay High“ | „Zůstaň vysoko“

Čestné uznání | Honourable Mention

  TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE /CZECH REPUBLIC/ „Z kytice“ | “From The Bunch“

Rok | Year 2014

Cena poroty | Jury Prize

  1. JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA
      "DOTEK ..." | "THE TOUCH ..."
      Choreography: HELENA MACHOVÁ / CZECH REPUBLIC
  2. JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
      "GPS"
  3. DANCE COMPANY BADULA / SLOVAKIA
      "ČLOVĚK" | "HUMAN"

Cena diváků | Audience Award

  1. JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA
      "DOTEK ..." | "THE TOUCH ..."
      Choreography: HELENA MACHOVÁ / CZECH REPUBLIC
  2. DANSVÄXTHUSET SKELLEFTEÅ / SWEDEN
      "DANCING IN THE MOONLIGHT" | "TANEC VE SVITU MĚSÍCE"
  3. DANCE COMPANY BADULA / SLOVAKIA
      "ČLOVĚK" | "HUMAN"

Rok | Year 2013

Cena diváků | Audience Award

  1. DANCE COMPANY LA P EN V Inovate Dance Platform – HONG KONG
      "Obnažená duše" | "Naked soul"
      Choreograf | Choreographer: Chong Chan Po
  2. DANCE COMPANY LÈFAMM – HOLLAND
      "Závrať" | "Vertigo"
      Choreograf | Choreographer: Brit Heinen
  3. Taneční Divadlo Heleny Machové /CR/ + Jazz Ballet Valery /RUSSIA/
      "Mocní..." | "Mighty Powers..."
      Choreograf | Choreographer: Helena Machová

Cena poroty | Jury Prize

  1. DANCE COMPANY LA P EN V Inovate Dance Platform – HONG KONG
      "Obnažená duše" | "Naked soul"
      Choreograf | Choreographer: Chong Chan Po
  2. Taneční Divadlo Heleny Machové /CR/ + Jazz Ballet Valery /RUSSIA/
      "Mocní..." | "Mighty Powers..."
      Choreograf | Choreographer: Helena Machová

  3. DANCE COMPANY LÈFAMM – HOLLAND
      "Závrať" | "Vertigo"
      Choreograf | Choreographer: Brit Heinen

Specielní Cena poroty | Specialy Jury Prize

   Taneční divadlo Heleny Machové – CZECH REPUBLIC
   "Joj, mamo" | "Joj, mom"
   Choreograf | Choreographer: Helena Machová

Čestné uznání | Honourable Mention

   PopBalet Company – CZECH REPUBLIC
   "Haló"
   "Show"
   "Sen" | "Deam"
   Choreograf | Choreographer: Daniela Lebedová

Rok | Year 2012

Cena diváků | Audience Award

  1. Taneční divadlo Heleny Machové a Pěvecký sbor "Čtyřlístek" – "KLEKÁM..." | "I HUMBLY KNEEL..."
  2. Pop Balet Praha – "SVĚTLA" | "THE LIGHTS"
  3. Pop Balet Praha – "PRACHY | "THE MONEY"

Cena poroty | Jury Prize

  1. Pop Balet Praha – "SVĚTLA" | "THE LIGHTS"
  2. Pop Balet Praha – "PRACHY" | "THE MONEY"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava – "ANIMAL MAGIC"

Specielní Cena poroty | Specialy Jury Prize

  Taneční divadlo Heleny Machové a Pěvecký sbor "Čtyřlístek" – "KLEKÁM..." | "I HUMBLY KNEEL.."

Rok | Year 2011

Cena diváků | Audience Award

  1. Taneční divadlo Heleny Machové a TK Chvaletice /ČR/ "Spolu" | "Together"
  2. Pop Balet /ČR/ "Boguro"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Electric – Boogie"

Cena poroty | Jury Prize

  1. Pop Balet /ČR/ "Boguro"
  2. Taneční Studio Emotion /ČR/ "S kůží na trh" | "Go out on a limb"
  3. Taneční divadlo Heleny Machové a TK Chvaletice /ČR/ "Spolu" | "Together"

Čestné uznání | Honourable Mention

  Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Electric – Boogie"

Rok | Year 2010

Cena diváků | Audience Award

  1. Taneční divadlo Heleny Machové /ČR/ "Kapity kap..." | "Drippity drop..."
  2. Taneční divadlo ALMA /ČR/ "Ze tmy"
  3. Taneční studio EMOTION /ČR/ "Busy Bones"

Cena poroty | Jury Prize

  1. Taneční studio EMOTION /ČR/ "In the heights" a "Busy Bones"
  2. Taneční divadlo ALMA /ČR/ "Ze tmy" a "Hrací skříňka"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Opposite of you"

Specielní Cena poroty | Specialy Jury Prize

  Taneční divadlo Heleny Machové /ČR/ "Kapity kap..." | "Drippity drop..."

Rok | Year 2009

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery /RU/ "Jazz Territory"
  2. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Electric Boogie"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Dance is in the air"

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery /RU/ "Jazz Territory"
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové /ČR/ "To you Mr. S. J."
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Neunikneš"

Rok | Year 2008

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Taneční divadlo Mimi Fortunae / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Taneční divadlo Mimi Fortunae / ČR

Rok | Year 2007

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Trialog Dance Praha / ČR
  3. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR

Zvláštní Cena Poroty za námět a choreografii
Special Jury Prize for The Story And Choreography

  Helena Machová / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Trialog Dance Praha / ČR

Rok | Year 2006

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Kielecki Teatr Taňca / PL
  2. Jazz Ballet Valery / RU
  3. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Kielecki Teatr Taňca / PL

Rok | Year 2005

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. místo neuděleno | rank not awarded
  3. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR

Čestné uznání | Honourable Mention

  Fidgety Feet / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Fidgety Feet / ČR

Rok | Year 2004

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Acho / SK
  4. Dance Company LÈFAMM / NL
  5. Fidgety Feet / ČR



Kontakt: Helena Machová ●  helena.machova@seznam.cz  ●  tel: +420 776 088 093
Adresa: Gagarinova 383, 530 09 Pardubice, Czech Republic


Copyright © 2009-2017, Helena Machová. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.
webmaster: webmaster@machovadance.cz