fotografie z International Festivalu Jazz Dance Open (Since 2004)

International Festival Jazz Dance Open (Since 2004)

Pozvání přijali | The invitation has been accepted
Workshops  •  Pořadí | Ranking

POZVÁNÍ PŘIJALI...
THE INVITATION HAS BEEN ACCEPTED BY...

The International Festival Jazz Dance Open 2019

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2018“

The International Festival Jazz Dance Open 2018

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
DANCELINE STUDIO / CZECH REPUBLIC
DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR SLAVÍČEK / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
TERU OGAWA – Pedagog Workshops / JAPAN
KREDANCE COMPANY / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
SERGEY SHMYKOV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
OLGA SERGEYEVA – Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN – Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
ZUZANA GROHOVÁ – Zpěv, kytara / CZECH REPUBLIC
MARTIN DOŠEK – Výstava koláží / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2018“

The International Festival Jazz Dance Open 2017

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS £ NJACHAS AFRICAN / AFRICA
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
DANCELINE STUDIO / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
SERGEY SHMYKOV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
PAPIS NYASS – Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
OLGA SERGEYEVA – Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN – Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2017“

The International Festival Jazz Dance Open 2016

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
SAINT PETERSBURG CONTEMPORARY DANCE THEATRE / RUSSIA
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
DANCE GROUP BEATSLIDERS / HOLAND
DANCE GROUP LEFAMM / HOLAND
BIJOU CAMARA L GUINEE TOUMBOUI / AFRICA
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
MARINA ZAPESOCKAYA, VALENTINA VAMBOLT – Pedagog Workshops / RUSSIA
TERU OGAWA – Pedagog Workshops / JAPAN
EVA TOMKOVÁ – Výstava, kresby / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Fotografie / CZECH REPUBLIC
OLGA SERGEYEVA – Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN – Zpěv / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2016“

The International Festival Jazz Dance Open 2015

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
ALAN £ BECKY DANCE GROUP / HONG KONG
LA P EN V Innovative Dance Platform / HONG KONG
THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE / JAPAN
JAZZinŁÓDŹ / POLAND
PAVLA TENGLOVÁ-RAISOVÁ – Zpěv / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA
TERUKA OGAWA – Pedagog Workshops / JAPAN
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2015“

The International Festival Jazz Dance Open 2014

CHINA HUBEI YOUTH ART TROUPE / CHINA
DANSVÄXTHUSET SKELLEFTEÅ / SWEDEN
NJACHAS AFRICAN / AFRICA
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
DANCE COMPANY BADULA / SLOVAKIA
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS – Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA
YAO XIAO MING – Pedagog Workshops / CHINA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2014“

The International Festival Jazz Dance Open 2013

POPBALET COMPANY / CZECH REPUBLIC
LA P EN V Innovative Dance Platform / HONG KONG
DANCE COMPANY LÈFAMM / HOLAND
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Valeriy Tereshkin / RU
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA – Choreografie Helena Machová / CR
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS ENSEMBLE / AFRICA
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
Mgr. art. MARCELA CHVÁTALOVÁ – Módní přehlídka / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER – Zpěv / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS – Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA
CHONG CHAN PO – Pedagog Workshops / HONG KONG
EVELIEN TER MAAT – Pedagog Workshops / HOLAND
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2013“

The International Festival Jazz Dance Open 2012

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
NJACHAS PAPIS NYASS / AFRICA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
PĚVECKÝ SBOR „ČTYŘLÍSTEK“ / CZECH REPUBLIC
POP BALET / CZECH REPUBLIC
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
Mgr. art. MARCELA TEJNECKÁ – Módní přehlídka / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER – Zpěv / CZECH REPUBLIC
MAJKA PISKOŘOVÁ-VESELÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS – Pedagog Workshops / AFRICA, GAMBIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2012“

The International Festival Jazz Dance Open 2011

NDIACHAS PAPIS NYASS / AFRICA
TANEČNÍ CENTRUM – BALET PRAHA JUNIOR / CZECH REPUBLIC
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ KLUB CHVALETICE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO ALMA / SLOVAKIA
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
IRIS BALLET – DANCE STUDIO / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ STUDIO EMOTION / CZECH REPUBLIC
POP BALET / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MONIKA JARÁ – Prodejní výstava keramiky / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER – Zpěv, DAVID BACH – Housle / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
ROMANA MEIROVÁ-LAMPARTOVÁ – Pedagog Workshops / SLOVAKIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2011“

The International Festival Jazz Dance Open 2010

TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MAXIMVS / CZECH REPUBLIC
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
NDIACHAS AFRICAN / AFRICA
TANEČNÍ STUDIO EMOTION / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO ALMA / SLOVAKIA
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MICHAEL STANOVSKÝ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
EVA STANOVSKÁ – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
DAVID STRNAD – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2010“

The International Festival Jazz Dance Open 2009

TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
PAPIS NYASS A MAMA AFRICA / AFRICA
TANEČNÍ CENTRUM – BALET PRAHA JUNIOR / CZECH REPUBLIC
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
POP BALET / CZECH REPUBLIC
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MAXIMVS / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
DAVID STRNAD – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
ANDREY MAMAEV – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2009“

The International Festival Jazz Dance Open 2008

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ ŠKOLA ROZMARÝN / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO HONZY POKUSILA / CZECH REPUBLIC
SCRAP MUSIC / CZECH REPUBLIC
30th COFFEÈ / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
ŠTĚPÁN MACH – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
DAVID ANDRŠ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2008“

The International Festival Jazz Dance Open 2007

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TRIALOG DANCE / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
IRENA HOLOMKOVÁ a MIROSLAV PILNÝ – Accordion Duo / CZECH REPUBLIC
RENÉ HÖNIG – Zobcová flétna / CZECH REPUBLIC
IVO „ELVIS“ FIŠER – Zpěv / CZECH REPUBLIC
30th COFFEÈ / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BORIS TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2007“

The International Festival Jazz Dance Open 2006

KIELECKI TEATR TAǸCA / POLAND
JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE / CZECH REPUBLIC
DOMINIK TŮMA – Bubny / CZECH REPUBLIC
30th COFFEÈ / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
HELENA MACHOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
GRZEGORZ PAǸTAK – Pedagog Workshops / POLAND
VALERIY TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
LENKA HEJNOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2006“

The International Festival Jazz Dance Open 2005
ZMĚNA NÁZVU FESTIVALU | A CHANGE IN THE TITLE OF THE FESTIVAL

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
TANEČNÍ KLUB CHVALETICE / CZECH REPUBLIC
FIDGETY FEET / CZECH REPUBLIC
BT STUDIO / CZECH REPUBLIC
HPM DANCE STUDIO / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
MARTIN KOLOVRATNÍK – Moderátor festivalu / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
LENKA HEJNOVÁ – Pedagog Workshops / CZECH REPUBLIC
IGOR KRAGLIK – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2005“

The European Festival Jazz Dance 2004

JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA, SIBERIA
TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ / CZECH REPUBLIC
ACHO / SLOVAKIA
DANCE COMPANY LÈFAMM / HOLAND
FIDGETY FEET / CZECH REPUBLIC
ALEŠ MÁDR – Výstava fotografií / CZECH REPUBLIC
JAN PTÁČEK – Moderátor festivalu / CZECH REPUBLIC
VALERIY TERESHKIN – Pedagog Workshops / RUSSIA, SIBERIA
BRITT HEIJNE – Pedagog Workshops / HOLAND
IGOR ŠABLA – Pedagog Workshops / SLOVAKIA
VÝSTAVA vítězů soutěže „Kreslíme a malujeme s festivalem 2004“


Workshops:

Workshops 2018

Workshops 2017

HELENA MACHOVÁ (CR) – JAZZ CHOREOGRAPHY
BORIS TERESHKIN (RUSSIA, SIBERIA) – URBO JAZZ
SERGEY SHMYKOV (RUSSIA, SIBERIA) – JAZZ FUNK
PAPIS NYASS (AFRICA, GAMBIA) – RHYTHM DANCE THERAPY

Workshops 2016

SARA ELMANTI, HOLLAND – AFRO DANCE
TERU OGAVA, JAPAN – JAPANESE TRADITIONAL DANCE
BORIS TERESHKIN, RUSSIA, SIBERIA – URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV, RUSSIA, SIBERIA – BROADWAY JAZZ
MARINA ZAPESOCKAYA, RUSSIA – DRAMA ACTING IN DANCE PERFORMANCE
VALENTINA VAMBOLT, RUSSIA – DRAMA ACTING IN DANCE PERFORMANCE

Workshops 2015

HELENA MACHOVÁ /CZECH REPUBLIC/ PROFESIONÁL, ZAKLADATEL A ŘEDITEL FESTIVALU, PEDAGOG, CHOREOGRAF – JAZZ DANCE
BORIS TERESHKIN /SIBERIA, RUSSIA/ PROFESIONÁL MISTR SVĚTA, CHOREOGRAF, BUBENÍK, ZPĚVÁK – URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV /SIBERIA, RUSSIA/ PROFESIONÁL, MISTR SVĚTA, CHOREOGRAF, BUBENÍK – BROADWAY JAZZ
TERUKA OGAWA /JAPAN/ PROFESIONÁL, TANEČNICE, PEDAGOG, CHOREOGRAF – JAPANESE TRADITIONAL DANCE

Workshops 2014

HELENA MACHOVÁ /CR/ JAZZ DANCE
PAPIS NYASS /GAMBIA, AFRICA/ AFRICAN DANCE THERAPY No.3
BORIS TERESHKIN /SIBERIA, RUSSIA/ URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV /SIBERIA, RUSSIA/ BROADWAY JAZZ

Workshops 2013

HELENA MACHOVÁ /CR/ JAZZ VARIATIONS
PAPIS NYASS /GAMBIA, AFRICA/ AFRICAN DANCE THERAPY No.2
BORIS TERESHKIN /SIBERIA, RUSSIA/ URBO JAZZ
ANDREY MAMAEV /SIBERIA, RUSSIA/ FREE STYLE JAZZ
CHONG CHAN PO /HONG KONG/ FANS IN CHINESE DANCE / VĚJÍŘE V ČÍNSKÉM TANCI
EVELIEN TER MAAT /HOLLAND/ MODERN AND JAZZ DANCE

Workshops 2012

MAJKA PISKOŘOVÁ–VESELÁ /ČR/ CONTEMPORARY JAZZ DANCE
BORIS TERESHKIN /RU/ URBO JAZZ
ANDREY MAMAYEW /RU/ LYRICAL JAZZ
PAPIS NYASS /GAMBIA/ AFRICAN DANCE THERAPY
HELENA MACHOVÁ /ČR/ JAZZ CHOREOGRAPHY

Workshops 2011

Romana Meirová-Lampartová /SK/ FLOORWORK
Boris Tereshkin /RU/ URBO AND FUNCKY JAZZ
Andrey Mamayew /RU/ NEW DANCE CLUB TECHNIQUE
Helena Machová /ČR/ JAZZ CHOREOGRAPHY

Workshops 2010

David Strnad /ČR/ LIMON TECHNIQUE
David Strnad /ČR/ JAZZ DANCE
Boris Tereshkin /RU/ URBOJAZZ
Andrey Mamayev /RU/ BROADWAY STYLE
Helena Machová /ČR/ MARTHA GRAHAM TECHNIQUE

Workshops 2009

David Strnad /ČR/  LIMON
David Strnad /ČR/ HORTON
Helena Machová /ČR/ JAZZ CHOREOGRAPHY
Andrey Mamayev /RU/ FUNKY
Boris Tereshkin /RU/ URBO JAZZ

Workshops 2008

HELENA MACHOVÁ /ČR/ JAZZ VARIATIONS
VALERIY TERESHKIN /RU/ BOB FOSSE TECHNIQUE
BORIS TERESHKIN /RU/ FUNCKY JAZZ
ŠTĚPÁN MACH /ČR/ JAZZ DANCE TECHNIQUE, JAZZ CHOREOGRAPHY, DANCE WELLNESS
DAVID ANDRŠ /ČR/ SCRAP MUSIC / bubnování na odpady sběrných dvorů...


Pořadí | Ranking:

Rok | Year 2019

Rok | Year 2018

Cena Poroty | Jury Prize

   1. KREDANCE COMPANY (CR)
       „DeGenerace“ | “DeGeneration“
   2. THE OGAWA SCHOOL OF JAPANESE TRADITIONAL DANCE (JAP)
       „Slovanské tance“ | “Slavonic Dances“
   3. DANCELINE STUDIO (CR)
       “Mother´s Love“ | „Mateřská láska“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

   JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia)
   „Řeka času“ | “River Of Time“
   Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Čestné uznání | Honourable Mention

   TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE (CR)
   “Just Homo“| „Jen člověk“

Cena diváků | Audience Award

   1. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia)
       „Řeka času“ | “River Of Time“
       Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)
   2. DANCELINE STUDIO (CR)
       “My House“ | „Můj dům“
   3. KREDANCE COMPANY (CR)
       „DeGenerace“ | “DeGeneration“

Rok | Year 2017

Cena Poroty | Jury Prize

   1. TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE (CR) „Matka“ | “The Mother“
   2. DANCELINE STUDIO (CR) „Smolaři“ | “Unlucky Fellows“
   3. TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE )CR) „Kyrie Eleisson“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

   JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Prosím!“ | “Please!“
   Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Čestné uznání | Honourable Mention

   TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ (CR) „Synkopy“ | “The Syncopes“

Cena diváků | Audience Award

   1. DANCELINE STUDIO (CR)  „Smolaři“ | “Unlucky Fellows“
   2. TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE (CR) „Matka“ | “The Mother“
   3. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Prosím!“ | “Please!“
   Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Rok | Year 2016

Cena Poroty | Jury Prize

   1. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Ticho“ | “The Silence“
       Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)
   2. DANCE GROUP LÈFAMM (HOLAND) „Láska je slepá“ | “Love Is Blind“
   3. SAINT PETERSBURG CONTEMPORARY DANCE THEATRE (RUSSIA) „Jediný“ | “The One“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

   ZMĚNA NÁZVU | A CHANGE IN THE TITLE
   HLAVNÍ CENA POROTY FESTIVALU
   GRAND PRIX OF THE JURY OF THE FESTIVAL
   JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Pojďme se poklonit“ | “Come, Let Us Worship“
          Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Čestné uznání | Honourable Mention

   TANEČNÍ DIVADLO HELENY MACHOVÉ (CR) „Obejmi mne“ | “Hug Me“

Cena diváků | Audience Award

   1. SAINT PETERSBURG CONTEMPORARY DANCE THEATRE (RUSSIA) „Jediný“ | “The One“
   2. DANCE GROUP BEATSLIDERS (HOLAND) „Osobně“ | “Personaly“
   3. JAZZ BALLET VALERY (RU, Siberia) „Pojďme se poklonit“ | “Come, Let Us Worship“
       Choreography: HELENA MACHOVÁ (CR)

Rok | Year 2015

V roce 2010, 2011, 2012 JAZZ BALLET VALERY /RUSSIA/ nesoutěžila. Až v roce 2013, 2014 a 2015, v choreografiích HELENY MACHOVÉ /CZECH REPUBLIC/.
In 2010, 2011, 2012, JAZZ BALLET VALERY /RUSSIA/ performed out of competition. In 2013, 2014, and 2015, they compete with dance projects, choreographed by HELENA MACHOVA /CZECH REPUBLIC/.

Cena Poroty | Jury Prize

  1. LA P EN V Innovative Dance Platform /HONG KONG/ “Illusions In The Rain“ | „Vidiny v dešti“
  2. JAZZinŁÓDŹ /POLAND/ “Jazz Is Danced“ | „Jazz je tančen“
  3. JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA /CZECH REPUBLIC/ “Stay High“ | „Zůstaň vysoko“

Hlavní Cena Poroty | Grand Prix of Jury of The Festival

  ZMĚNA NÁZVU | A CHANGE IN THE TITLE
  Hlavní cena poroty festivalu | Grand Prix Of Jury Of The Festival
  JAZZ BALLET VALERY /RUSSIA/ Choreography: HELENA MACHOVA /CZECH REPUBLIC/
          „Sólo pro 6“ | “The Solo For 6“

Cena diváků | Audience Award

  1. JAZZinŁÓDŹ /POLAND/ “Jazz Is Danced“ | „Jazz je tančen“
  2. LA P EN V Innovative Dance Platform /HONG KONG/ “Illusions In The Rain“ | „Vidiny v dešti“
  3. JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA /CZECH REPUBLIC/ “Stay High“ | „Zůstaň vysoko“

Čestné uznání | Honourable Mention

  TANEČNÍ DIVADLO MIMI FORTUNAE /CZECH REPUBLIC/ „Z kytice“ | “From The Bunch“

Rok | Year 2014

Cena poroty | Jury Prize

  1. JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA
      "DOTEK ..." | "THE TOUCH ..."
      Choreography: HELENA MACHOVÁ / CZECH REPUBLIC
  2. JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA / CZECH REPUBLIC
      "GPS"
  3. DANCE COMPANY BADULA / SLOVAKIA
      "ČLOVĚK" | "HUMAN"

Cena diváků | Audience Award

  1. JAZZ BALLET VALERY / RUSSIA
      "DOTEK ..." | "THE TOUCH ..."
      Choreography: HELENA MACHOVÁ / CZECH REPUBLIC
  2. DANSVÄXTHUSET SKELLEFTEÅ / SWEDEN
      "DANCING IN THE MOONLIGHT" | "TANEC VE SVITU MĚSÍCE"
  3. DANCE COMPANY BADULA / SLOVAKIA
      "ČLOVĚK" | "HUMAN"

Rok | Year 2013

Cena diváků | Audience Award

  1. DANCE COMPANY LA P EN V Inovate Dance Platform – HONG KONG
      "Obnažená duše" | "Naked soul"
      Choreograf | Choreographer: Chong Chan Po
  2. DANCE COMPANY LÈFAMM – HOLLAND
      "Závrať" | "Vertigo"
      Choreograf | Choreographer: Brit Heinen
  3. Taneční Divadlo Heleny Machové /CR/ + Jazz Ballet Valery /RUSSIA/
      "Mocní..." | "Mighty Powers..."
      Choreograf | Choreographer: Helena Machová

Cena poroty | Jury Prize

  1. DANCE COMPANY LA P EN V Inovate Dance Platform – HONG KONG
      "Obnažená duše" | "Naked soul"
      Choreograf | Choreographer: Chong Chan Po
  2. Taneční Divadlo Heleny Machové /CR/ + Jazz Ballet Valery /RUSSIA/
      "Mocní..." | "Mighty Powers..."
      Choreograf | Choreographer: Helena Machová

  3. DANCE COMPANY LÈFAMM – HOLLAND
      "Závrať" | "Vertigo"
      Choreograf | Choreographer: Brit Heinen

Specielní Cena poroty | Specialy Jury Prize

   Taneční divadlo Heleny Machové – CZECH REPUBLIC
   "Joj, mamo" | "Joj, mom"
   Choreograf | Choreographer: Helena Machová

Čestné uznání | Honourable Mention

   PopBalet Company – CZECH REPUBLIC
   "Haló"
   "Show"
   "Sen" | "Deam"
   Choreograf | Choreographer: Daniela Lebedová

Rok | Year 2012

Cena diváků | Audience Award

  1. Taneční divadlo Heleny Machové a Pěvecký sbor „Čtyřlístek“ – „KLEKÁM…“ | „I HUMBLY KNEEL…“
  2. Pop Balet Praha – „SVĚTLA“ | „THE LIGHTS“
  3. Pop Balet Praha – "PRACHY | „THE MONEY“

Cena poroty | Jury Prize

  1. Pop Balet Praha – „SVĚTLA“ | „THE LIGHTS“
  2. Pop Balet Praha – „PRACHY“ | „THE MONEY“
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava – „ANIMAL MAGIC“

Specielní Cena poroty | Specialy Jury Prize

  Taneční divadlo Heleny Machové a Pěvecký sbor „Čtyřlístek“ – „KLEKÁM…“ | „I HUMBLY KNEEL…“

Rok | Year 2011

Cena diváků | Audience Award

  1. Taneční divadlo Heleny Machové a TK Chvaletice /ČR/ „Spolu“ | „Together“
  2. Pop Balet /ČR/ "Boguro"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ „Electric – Boogie“

Cena poroty | Jury Prize

  1. Pop Balet /ČR/ "Boguro"
  2. Taneční Studio Emotion /ČR/ "S kůží na trh" | "Go out on a limb"
  3. Taneční divadlo Heleny Machové a TK Chvaletice /ČR/ „Spolu“ | „Together“

Čestné uznání | Honourable Mention

  Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ „Electric – Boogie“

Rok | Year 2010

Cena diváků | Audience Award

  1. Taneční divadlo Heleny Machové /ČR/ „Kapity kap…“ | „Drippity Drop…“
  2. Taneční divadlo ALMA /ČR/ "Ze tmy"
  3. Taneční studio EMOTION /ČR/ "Busy Bones"

Cena poroty | Jury Prize

  1. Taneční studio EMOTION /ČR/ "In the heights" a "Busy Bones"
  2. Taneční divadlo ALMA /ČR/ "Ze tmy" a "Hrací skříňka"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Opposite of you"

Specielní Cena poroty | Specialy Jury Prize

  Taneční divadlo Heleny Machové /ČR/ „Kapity kap…“ | „Drippity Drop…“

Rok | Year 2009

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery /RU/ "Jazz Territory"
  2. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Electric Boogie"
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ "Dance is in the air"

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery /RU/ "Jazz Territory"
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové /ČR/ "To you Mr. S. J."
  3. Janáčkova konzervatoř Ostrava /ČR/ „Neunikneš“

Rok | Year 2008

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Taneční divadlo Mimi Fortunae / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Taneční divadlo Mimi Fortunae / ČR

Rok | Year 2007

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Trialog Dance Praha / ČR
  3. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR

Zvláštní Cena Poroty za námět a choreografii
Special Jury Prize for The Story And Choreography

  Helena Machová / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Trialog Dance Praha / ČR

Rok | Year 2006

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Kielecki Teatr Taňca / PL
  2. Jazz Ballet Valery / RU
  3. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Kielecki Teatr Taňca / PL

Rok | Year 2005

Cena Poroty | Jury Prize

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. místo neuděleno | rank not awarded
  3. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR

Čestné uznání | Honourable Mention

  Fidgety Feet / ČR

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční škola a Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Fidgety Feet / ČR

Rok | Year 2004

Cena diváků | Audience Award

  1. Jazz Ballet Valery / RU
  2. Taneční divadlo Heleny Machové / ČR
  3. Acho / SK
  4. Dance Company LÈFAMM / NL
  5. Fidgety Feet / ČR


Kontakt  •  Helena Machová  •  helena.machova@seznam.cz  •  tel: +420 776 088 093
Adresa  •  Gagarinova 383, 530 09 Pardubice, Czech Republic


Copyright © 2009-2018, Helena Machová. Všechna práva vyhrazena.
webmaster: michael@stanovsky.eu